خلاصه / اگر صاحب کسب و کاری هستین و یا میخوای با بروز ترین متد های تبلیغاتی آنلاین کار کنی ، همین حالا ثبت نام کن ،

خلاصه / برای ورود به پروفایل کاربری خود بر روی گزینه ورود کلیک کنید


کابل فیبر نوری مالتی مود کابل فیبر نوری سینگل مود تهران 88951117

فروش انواع کابلهای فیبرنوری مالتی مود وسینگل مود
انواع کابل های CAT6 فیبرنوری سینگل مود و مالتی مود 9 و 50 میکرون
با برند ITECS موجود می باشد.
کلیه محصولات اورجینال و ساخت کشور هلند می باشد.

انواع پچ کابل های فیبرنوری با متراژهای 2 و 10 متری 9 و 50 میکرون
FO Patch Cord SM 9/125 LC-SC 2.0 MM 2 / 10 m
FO Patch Cord MM 50/125 LC-SC 2.0 MM 2 / 10 m

پیگتیل فیبرنوری 1 متری سینگل مود و مالتی مود 9 و 50 میکرون اس سی
FO Pigtail SM 9/125 SC 0.9 MM 1m
FO Pigtail MM 50/125 SC 0.9 MM 1m

کابل فیبرنوری 24 رشته سینگل مود و مالتی مود برای داخل و بیرون ساختمان
FO Cable SM OUT 249/125 Loose Tube P/R/A/C
FO Cabble MM IN 2450/125 Tight Buffer

و همچنین انواع پچ پنل 24 پورت اس سی همراه با آداپتور اس سی 9 و 50 میکرون همراه با کاست فیوژن
FO Patch Panel 24-port SC SM 9/125 with Splice Tray
FO Patch Panel 24-port SC MM 50/125 with Splice Tray
FO Patch Panel 24-port SC SM 9/125 with Spool
FO Patch Panel 24-port SC MM 50/125 with Spool

ارائه فروش و نصب کلیه تجهیزات فوق با کیفیتی بسیار بالا و اصل و با قیمتی بسیار مناسب از طریق بخش فروش محصولات ITECS در شرکت پیشرو شبکه آسیا می باشد.
برای آگاهی از دیگر محصولات و دریافت کاتولوگهای محصولات ما با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
تلفن تماس : تهران 88951117 - 88958489
تلگرام: 09197102800
ایمیل: it.it1394@gmail.com
سایت : www.ibc1.ir
شرکت پیشرو شبکه آسیا با مشاوره رایگان پاسخگوی شما مشتریان گرامی می باشد.
فروش کابل فیبر نوری ، تجهیزات شبکه ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس ، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود . فروش برندهای معتبر CORNING , NEXANS ,LS تجهیزات فیبر نوری - کابل مالتی مود و سینگل مود - کابل فیبر نوری OutDoor - کابل فیبر نوری Indoor - کابل فیبر نوری InOut - مفصل فیبر نوری - باکس فیبر نوری - پچ پنل فیبر نوری - آداپتور فیبر نوری - پچ کورد فیبر نوری - پیگتیل فیبر نوری تجهیزات شبکه مسی - کابل شبکه Cat 7 , Cat 6a , Cat 6 , Cat5e - پچ پنل ، رک - پچ کورد و کیستون - سوکت شبکه قیمت استثنایی ارسال به کل کشور برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت مراجعه فرمایید یا با مشاورین ما تماس بگیرید .
تلفن تماس : تهران 88951117 - 88958489
تلگرام: 09197102800
ایمیل: it.it1394@gmail.com
سایت : www.ibc1.ir
هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

تصاویر


نظرات

توجه : نظرها و نکات مطرح شده در زیر آگهی های مربوط به بازدید کننده ها و مهمانان عزیز سایت میباشد
جنسیت



لطفاً کمی صبر کنید

آگهی های مرتبط


برای نمایش اطلاعات بیشتر بر روی خدمات شبكه کلیک کنید خدمات شبكه




این صفحه را به اشتراک بگذارید


پیشنهاد سایت

پشتیبانی

آگهی رایگان

خدمات این وبسایت کاملا رایگان بوده
نیاز به راهنما دارید ؟ پشتیبانی

شما کاربر مهمان هستید ، چنانچه اعضای این سایت بپیوندید میتوانید از امکانات این سایت استفاده کنید